Sejf na krátké zbraně VAMA ARS 63 15RU

Kategorie:Trezory na krátké zbraně
Popis: zamykání na trezorový klíč
Výrobce:VAMA
Bezpečnostní třída:S1
Certifikace:15RU
Vnější rozměry [mm] (šířka x výška x hloubka):440.00 x 630.00 x 355.00
Vnitřní rozměry [mm] (šířka x výška x hloubka):434.00 x 500.00 x 301.00
Objem [l]:66.00
Hmotnost [kg]:40.00
Dostupnost: ihned
Poznámka:

Trezor disponuje zámkem třídy A a certifikátem na 15 odporových jednotek. Z legislativního hlediska do něj lze uložit až 10 zbraní a 10 000 nábojů.

Hlavní vlastnosti:

  • Bezpečnostní trezorový zámek: Standardní dodávka zahrnuje bezpečnostní trezorový zámek s dvěma klíči. Vaše zbraně budou chráněny před těmi, kteří nemají právo k přístupu.

  • Elegantní hnědá kladívková barva: Design je tak důležitý jako bezpečnost. Tento sejf je k dispozici v elegantní hnědé kladívkové barvě, která skvěle zapadne do Vašeho interiéru.

  • Uspořádaný interiér: Uvnitř sejfu najdete 1 vnitřní schránku + 1 polici pro organizované uložení vašich zbraní a dalšího vybavení. Navíc je sejf vybaven vnitřní schránkou na náboje.

Vaše krátké zbraně zaslouží bezpečí, které jim tento sejf poskytne. S evropským certifikátem třídy S1 máte jistotu, že Vaše cennosti jsou v bezpečí. S elegantní barvou a praktickým uspořádáním je tento sejf ideálním řešením pro vaši ochranu.

 

Vaše cena: 11 190 Kč včetně DPH

Cena za produkt bez případných volitelných příplatků.

Množství:    

 


Sdílet s přáteli na Facebooku

ZPĚT

 

     

SK

s Vámi již od roku 1992

Přihlášení partnera:
Počet položek: 0 | Celkem: 0 Kč

Objednat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Nastavení cookies