Jste připraveni na GDPR?
Garance nejnižší ceny
Chytit a koupit

Reference

V referencích uvádíme pouze výběr neprestižnějších realizací naší společnosti. Reference trezorů nemohou být z důvodu utajení uvedeny. Ze zákazníků, kterým  jsme trezory dodali do provozoven po celé ČR se jedná např. o DATART ČR, DATART SR, Koberce BRENO, ČEDOK, Báňský úřad, SAZKA, hotely a penziony po celé ČR aj.

Dále v každém regionu ČR se nachází min. jeden partner, který od nás odebírá trezory a sejfy pro další prodej. Zastoupení pro prodej trezorů a sejfů máme i na Slovensku a nově v Německu.

O našich schopnostech vypovídají i dále uvedené reference S další zabezpečovací technikou, kterou nabízíme na našich jiných stránkách v rámci rodiny internetových obchodů pro Vaši bezpečnost, které najdete na ZDE.

 

 Další reference

Pražská informační služba - systém vložek na generální  klíč + dodávka trezorové techniky
Koplexní mechanické zabezpečení objekt společnosti TECHNISERV - dodávka včetně uzamykacího systému na generální klíč
UZS Česká pojišťovna Brno centrála pro Moravu - uzamykací systém na generální klíč
Státní zastupitelství Plzeň - uzamykací systém na generální klíč
Hotel Club Břízky Jablonec n.N. - uzamykací systém na gen.klíč + dodávka trezorů a sejfů
Česká pojišťovna centrála Beroun - uzamykací sytém na generální klíč
Továrna Hella - BEHR Mnichovo Hradiště - uzamykací systém na generální klíč
BD šiškova Praha - sestava poštovních schránek typ A01 v počtu 230ks
Metrostav - uzamykací systém na generální klíč systém  (kanceláře vedení+výroba)
PPF - uzamykací systém na generální klíč

 

Uzamykací systémy na generální klíč byly mimo jiné realizovány i v těchto firmách a institucích:

Metrostav D7, Karlova Univerzita Praha, Agentura pro distribuci a marketing Praha, Soukromá škola a gymnázium Rajská zahrada Praha, Centrála České pojišťovny pro Moravu-Brno, Allianz Praha, Pražská teplárenská, Autoart Praha a Cheb, Centrotex-B Praha, Penzion-M Praha, Hotel Hladina

Diplomat Praha, MÚ Čelákovice, Datalink Praha, hala Zličín, Washtec PRAHA, Techniserv Praha 10, Hotel&Tenis Břízky Jablonec nad Nisou, Metrostav Horní Počernice Praha, Obytný komplex Harfa Praha 9, Krajské a Okresní státní zastupitelství  Plzeň, Ředitelství policie Praha, EUROSEAL Liberec, Pražská informační služba, rozsáhlý areál Magistrátu hl.m.Prahy, Domov mládeže Praha 9, Centrum stavitelského dědictví Plast, Areál Zichovec, Administrativní centrum navigačního systému Galileo v Praze/GSA/, a dalších cca 400 uzamykacích systémů.

 

     

již 27 let s Vámi

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace

Přihlášení partnera:
Počet položek: 0 | Celkem: 0 Kč

Objednat