Jste připraveni na GDPR?
Garance nejnižší ceny
Lenz Moser
Chytit a koupit

Reference

V referencích uvádíme pouze výběr neprestižnějších realizací naší společnosti. Reference trezorů nemohou být z důvodu utajení uvedeny. Ze zákazníků, kterým  jsme trezory dodali do provozoven po celé ČR se jedná např. o DATART ČR, DATART SR, Koberce BRENO, ČEDOK, Báňský úřad, SAZKA, hotely a penziony po celé ČR aj.

Dále v každém regionu ČR se nachází min. jeden partner, který od nás odebírá trezory a sejfy pro další prodej. Zastoupení pro prodej trezorů a sejfů máme i na Slovensku a nově v Německu.

O našich schopnostech vypovídají i dále uvedené reference z další zabezpečeovací technikou, kterou nabízíme na našich jiných stránkách v rámci rodiny internetových obchodů pro Vaši bezpečnost, které najdete na ZDE.

 

 

Reference Pražská informační služba - systém vložek na Generální  klíč + dodávka trezorové techniky
  Koplexní mechanické zabezpečení objekt společnosti TECHNISERV-dodávka včetně uzamykacího systému na generální klíč
Reference UZS Česká pojišťovna Brno centrála pro Moravu - uzamykací systém na generální klíč.
Reference Státní zastupitelství Plzeň - uzamykací systém na generální klíč .
Reference Hotel Club Břízky Jablonec n.N. - uzamykací systém na gen.klíč + dodávka trezorů a sejfů
Reference Česká pojišťovna centrála Beroun - uzamykací sytém na generální klíč
Reference Továrna Hella-BEHR Mnichovo Hradiště - uzamykací systém na generální klíč
Reference BD šiškova Praha - sestava poštovních schránek typ A01 v počtu 230ks
Reference Metrostav - Uzamykací systém na generální klíč systém  (kanceláře vedení+výroba)
Reference PPF- Uzamykací systém na generální klíč

Uzamykací systémy na generální klíč byly mimo jiné realizovány i v těchto firmách a institucích: Metrostav D7, Karlova Univerzita Praha, Agentura pro distribuci a marketing Praha, Soukromá škola a gymnázium Rajská zahrada Praha, Centrála České pojišťovny pro Moravu-Brno, Allianz Praha, Pražská teplárenská, Autoart Praha a Cheb, Centrotex-B Praha, Penzion-M Praha, Hotel Hladina, Diplomat Praha, MÚ Čelákovice, Datalink Praha, hala Zličín, Washtec PRAHA, Techniserv Praha 10, Hotel&Tenis Břízky Jablonec nad Nisou, Metrostav Horní Počernice Praha, Obytný komplex Harfa Praha 9, Krajské a Okresní státní zastupitelství  Plzeň, Ředitelství policie Praha, EUROSEAL Liberec, Pražská informační služba,rozsáhlý areál Magistrátu hl.m.Prahy-Domov mládeže Praha 9,Centrum stavitelského dědictví Plasy,Areál Zichovec,Administrativní centrum navigačního systému Galileo v Praze/GSA/, a dalších cca 400 uzamykacích systémů.

 

již 26 let s Vámi

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace

Přihlášení partnera:
Počet položek: 0 | Celkem: 0 Kč

Objednat