O nás 

 
 
 

Vážení zákazníci!

Již od roku 1992 patříme mezi přední specialisty na prodej trezorů a sejfů v České republice a na Slovensku. Zabýváme se maloobchodem, velkoobchodem, importem, exportem a servisem bezpečnostní techniky. Máme kamennou prodejnu na Praze 8, kde jsme schopni Vám profesionálně poradit s výběrem trezoru či sejfu. Většinu našich produktů vedeme běžně skladem, každý trezor a sejf některý z našich zaměstnanců zkontroluje a prověří jeho kvalitu. Díky tomu jsme na rozdíl od velkých e-shopů schopni držet minimální počet reklamací. Díky našemu postavení na trhu Vám můžeme nabídnout příznivé ceny a záruční i pozáruční servis ke všem námi nabízeným výrobkům.

Mezi naše hlavní domény patří prodej certifikovaných i necertifikovaných trezorů a sejfů, trezorů a skříní na zbraně, archivačních a trezorových skříní, trezorů do zdi a do podlahy, hotelových sejfů a poštovních schránek.

Pečlivě si vybíráme, s kým spolupracujeme. Dodavatelé, se kterými rozjedem spolupráci, musí splnit přísná kritéria, abychom jejich produkty zařadili do našeho portfolia. Mezi naše hlavní partnery patří firmy BTV, Richter Czech, Wetheim, Profikon, T-Safe, Yale, Burg-Wächter a Rottner.

Firma TREZORY  VA&MA s.r.o. /VAMA-chráněná značka/ je společností, ve které je 100% český kapitál.

Naše výhody:

Od svého založení, t.j. od roku 1992 se zabýváme velkoobchodním a maloobchodním prodejem, importem  a servisem níže uvedených komodit.

K tomuto sortimentu nabízí firma odborná montáže a poradenství.

Adresa firmy

TREZORCENTRUM VAMA


Švábky 2
180 01, Praha 8
tel: 602 422 453, 284 823 358
mail: obchod@vama.cz

IČ: 64050980
DIČ: CZ64050980

Pobočka (velkoobchod-maloobchod)

Provozní doba:
Po-Čt 8.00-16.00
8.00-15.00
So-Ne zavřeno

 

     

SK

s Vámi již od roku 1992

Přihlášení partnera:
Počet položek: 0 | Celkem: 0 Kč

Objednat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Nastavení cookies