Sejf na krátké zbraně VAMA ARS 25 15RU

Kategorie:Trezory na krátké zbraně
Popis: zamykání na klíč
Výrobce:VAMA
Bezpečnostní třída:S1
Certifikace:15RU
Vnější rozměry [mm] (šířka x výška x hloubka):340.00 x 250.00 x 280.00
Vnitřní rozměry [mm] (šířka x výška x hloubka):334.00 x 244.00 x 224.00
Objem [l]:19.00
Hmotnost [kg]:15.00
Dostupnost: ihned
Poznámka:

Představujeme vám špičkový trezor s bezpečnostním zámkem třídy A a certifikátem na 15 odporových jednotek, který nabízí mimořádnou ochranu pro vaše zbraně a střelivo. Tento trezor splňuje veškeré legislativní požadavky a z legislativního hlediska umožňuje bezpečné uložení až 10 zbraní a 10 000 nábojů.

Hlavní vlastnosti:

  • bezpečnostní trezorový zámek: Standardní výbava zahrnuje bezpečnostní trezorový zámek se dvěma klíči, který zajišťuje, že přístup k vašim zbraním budou mít pouze oprávněné osoby.
  • Certifikát 15 odporových jednotek: Tento prestižní certifikát je důkazem extrémní odolnosti trezoru proti pokusům o narušení.
  • Elegantní světle šedá barva: Trezor je dostupný v elegantní světle šedé barvě, která se dokonale hodí do jakéhokoli interiéru.
  • Uspořádaný interiér: Uvnitř trezoru se nachází jedna police, která umožňuje organizované uložení vašich zbraní a dalšího vybavení.

Vaše krátké zbraně si zaslouží maximální ochranu, kterou jim tento certifikovaný sejf poskytne. Pořiďte si bezpečnostní trezor, který splňuje nejvyšší standardy a nabízí klid a jistotu, že vaše zbraně jsou vždy v bezpečí.

 

Vaše cena: 5 990 Kč včetně DPH

Cena za produkt bez případných volitelných příplatků.

Ve dnech 3.-7.7.2024 probíhá u naší společnosti dovolená. Vaše objednávky budou vyřízeny až 8.7.2024.

Množství:    

 


Sdílet s přáteli na Facebooku

ZPĚT

 

     

SK

s Vámi již od roku 1992

Přihlášení partnera:
Počet položek: 0 | Celkem: 0 Kč

Objednat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Nastavení cookies