Aktuality - Aktuality

 

Zajímavosti:loupež v pařížském klenotnictví za 2 miliardy korun.

Zajímavosti:loupež v pařížském klenotnictví za 2 miliardy korun. 02.06.2009 14:32 | 5.prosince 2008 došlo v pařížském klenotnictví Harry Winston k loupeži při které si lupiči odnesli lup v hodnotě 80 milionů eur/tj.více než 2 miliardy Kč/.Zaměstnanci musely ozbrojeným pachatelům vydat všechny šperky včetně těch které byli uloženy ve skrýších /trezorech/.Lupiči šly při loupeži století ........

Více

 

Zajímavé kauzy-z archivu POLICIE ČR

Zajímavé kauzy-z archivu POLICIE ČR 01.06.2009 09:38 | Případ vraha Pilčíka. Přestože měl mezi obyvateli Sence (okr. Plzeň-sever), kde bydlel, pověst hodného člověka, byl zákeřný a nelítostný zločinec. Využil politických poměrů v ČSSR po roce 1948 a nabízel lidem, toužícím emigrovat, že jim umožní tajný přechod do Bavorska. Ve skutečnosti je ale zavraždil, mrtvoly různě uschoval a majetek obětí si přivlastnil. Je prokázáno,že.............

Více

 

Zajímavosti: největší loupež v historii

Zajímavosti: největší loupež v historii 12.05.2009 10:44 | Největší loupež v historii, kdy byl vyloupen trezor v bance, se stala v lednu 1976 v Bejrůtu. Dodnes se přesně neví, kdo za touto akcí stál. Podle jedněch zdrojů by se mohlo jednat i o členy britských speciálních jednotek SAS. K lupu došlo v době kdy v Bejrůtu zuřily boje mezi křesťanskými milicemi a muslimskými bojovníky. Město bylo pod palbou a banka British bank of Middle East se nacházela v centru bojů. Na banku zaútočila 9-ti členná skupina maskovaných mužů.

Více

 

Senioři - snadný terč pro pachatele

Senioři - snadný terč pro pachatele 07.05.2009 09:36 | Senioři jsou u pachatelů velmi oblíbeným terčem. Disponují totiž často vysokou hotovosti v domácnosti, kterou navíc nemají ani v trezoru. Opravdu se nevyplácí šetřit na osobní bezpečnosti. Již desítky seniorů se o tom přesvědčili jenom v letošním roce a přitom stačí tak málo. Neotvírat a nepouštět do bytu neznámé osoby a zajistit svoji hotovost alespoň do malého trezoru.

Více

 

Zajímavosti: vyloupený trezor v bance

Zajímavosti: vyloupený trezor v bance 07.05.2009 09:11 | V Brazilské bance Banco Central došlo k vyloupení podzemního trezoru.

Více

 

Zajímavosti: trezory pod vodou

Zajímavosti: trezory pod vodou 07.05.2009 08:52 | Uloupené trezory na dně vodní nádrže Nové Mlýny

Více

 

RYCHLÝ NÁKUP

RYCHLÝ NÁKUP 12.12.2006 20:43 | Zašlete nám e-mail s poptávkou nebo zavolejte a my Vám obratem sdělíme, kdy Vám trezory, sejfy, skříňky na klíče nebo příruční pokladničky dodáme. Většinu poptávek vyřizujeme obratem. Na našem skladě je momentálně cca 400 trezorů a sejfů. Pokud si nevíte rady rádi Vám poradíme s výběrem.

Více

 

Zloděj odcizil dva a půl milionu korun pod postelí

Zloděj odcizil dva a půl milionu korun pod postelí | Dva a půl miliónu korun v hotovosti ukradl za bílého dne neznámý pachatel v jednom z rodinných domků v severomoravském Příboru. Krajská policejní mluvčí Soňa Bradáčová tvrdí, že zloděj kolem poledne prohledal celý dům a nic jiného si z něj neodnesl. Je tedy možné, že byl o uložených penězích informován.

Více

 

TREZORY A SEJFY VAMA-INVENTURA

| V termínu od 23.12.2012 12hod.-1.1.2013 včetně probíhá u naší společnosti inventura. E-SHOPY TREZORY VAMA a AAA TREZORY přejí všem svým zákazníkům příjemné prožití svátků vánočních a mnoho úspěchů v novém roce.

Více

 

Nalezeno: 49 | Zobrazeno: 41 - 49

« 1 2 3 4 5
 

 

     

SK

s Vámi již od roku 1992

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace

Přihlášení partnera:
Počet položek: 0 | Celkem: 0 Kč

Objednat