Zbraň v šuplíku místo v trezoru

Zbraň v šuplíku místo v trezoru

Jste vlastníkem zbraně a máte ji v šuplíku a ne v trezoru? Máte děti příp. časté návštěvy, které u Vás přenocují? Ať tak či onak velmi riskujete a stačí okamžik a Váš život se promění v peklo. Pokud neplníte podmínky zákona-nařízení vlády č. 338/2002 Sb. ze dne 26. 6. 2002 o technických požadavcích pro zabezpečení přechovávaných zbraní a střeliva vystavujete se trestnímu stíhání.

Malá investice do trezoru na zbraně a můžete klidně spát, v opačném případě Vám (příp. Vaší rodině) reálně hrozí velké nebzpečí, že Vaše dítě zbraň najde a malér je na světe. Např. 11.3.2009 20km od Stuttgartu v Německu bývalý student postřílel 15 svých bývalých spolužáků.

Ihned poté nařídila Německá vláda kontroly všech majitelů zbraní (včetně postihů)  - zda jsou zbraně uloženy v trezorech a i zde v tak bohaté zemi doplatilo mnoho lehkovážných majitelů na to že chtěli ušetřit.

Následný problém v Německu byl ten, že trezory na zbraně zmizeli z pultů prodejců a nebyli k sehnání tím pádem se spousta držitelů zbraní vystavila sankcím se strany Německé policie.

18.06.2009

 
 

ARCHIV

     

SK

s Vámi již od roku 1992

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace

Přihlášení partnera:
Počet položek: 0 | Celkem: 0 Kč

Objednat