Trezory s omezeným přístupem

Stále častěji se ukazuje jako velmi vhodné použití trezoru (nebo sejfu) s elektronickým zámkem, který umožňuje nastavení časového spoždění otevření trezoru. Tato varianta se již mnohokrát ukázala jako velmi dobrá alternativa k řešení prevence kriminality. U našich skladových trezorů z modelových řad TOSCANA a MONACO s trezorovým elektronickým zámkem je možné nastavit až 90minutové časové spoždění k otevření trezoru. Uvedené trezory jsou v bezpečnostní třídě 1 tzn. na úložnou hodnptu až 500tis. Kč. Toto řešení kdy po zadání správného...............

..............kódu dojde s nastaveným časovým odstupem k otevření trezoru nebo sejfu až po uplynutí dané doby. Tato varianta otevírání trezoru je již běžným jevem téměž u všech bank a jejich poboček včetně České pošty. Tudíž pachatel se dostane pouze k pohotovostní hotovosti u kasy. Při přepadení dochází u tomu, že než aby pachatel riskoval dopadení vzhledem k časové prodlevě otevření trezoru nebo sejfu (a dalším zábezpečovacím systémům-kamery, alarmy apod.)tak odchází s nepořízenou, příp. se spokojí s málem.

Nedávný případ

Nedávný případ, kdy se devětatřicetiletá bývalá vedoucí pobočky České pošty v Lípě na Havlíčkobrodsku Michaela Fejtová ze Šmolov dostala do svízelné životní situace. Na konci června se policistům přiznala, že si vymyslela loupežné přepadení, které se mělo odehrát na silnici mezi Věží a Mozerovem. Tehdy jí tři neznámí muži měli ukrást třicet tisíc korun.

Jenže si neuvědomila, že tím spustí vlnu pochybností, které bude jen velmi těžko vyvracet. „Byla to obrovská chyba, teď už to vím.“ svěřila se Deníku Michaela Fejtová. Ve hře je celkem přes sto tisíc korun.

Právě časové spoždění otevření zámku,ky púachatel čekal až se trezor oevře ji dostalo do podezření (viz.výslech dole)

Když jste lupiči otevřela, co bylo dál?

Chtěl, abych mu dala peníze z trezoru. Řekla jsem mu, že trezor má časový zámek. Bylo to mých nejhorších patnáct minut v životě. Čekali jsme, až cvakne zámek. On kouřil a já měla takový strach, že mne nenapadlo se ani pohnout. Podle mě musel vědět, že v té době nikdo na poštu nepřijde.

Názor VAMA s.r.o.- trezor nebo sejf s časovým spožděním je velmi dobrá varianta řešení bezpečnosti Vašich fifancí a je dobré ji při koupi zvážit

22.07.2011

 
 

ARCHIV

     

SK

s Vámi již od roku 1992

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace

Přihlášení partnera:
Počet položek: 0 | Celkem: 0 Kč

Objednat

these practical education represent delicious work and delightful look will be manifestation of cheap richard mille rm 028 replica. great needlework certainly is the root amount of the best https://www.vape-shops.com in the world. many successful people like to choose to wear who makes the best porsche design watches fake. visit our online store to buy zffactoryrolex.com. browse around this website are the perfect combination of classic.