TREZORY A SEJFY - SLEVY - AKCE

Na našem webu s trezory a sejfy najdete i významné slevy, které se aktualizují každý týden. V akční nabídce a doporučujeme z našeho katalogu jsou vždy trezory se slevami. V první řadě je to nabídka AKCE na nejvýhodnější trezory a sejfy......

případně další sortimenty z tohoto webu. Nejvýznamnější sleva se vždy objeví v akční nabídce, která se mění vždy po 14 dnech. Trezory, sejfy a další produkty na titulní straně jsou vždy se slevami v DOPORUČUJEME. Jak velké tyto slevy jsou, zjistíte pokud kliknete na detail. Zde uvidíte rozdíl mezi běžnou cenou a cenou akční.

Velmi zajímavou novinkou je např. sejf nábytkový model Yale Premium Home YSM-250. Mezi protipožarními sejfy je hitem model protipožární CAMBRIDGE. Ze sejfů do zdi je to model WALLMATIC 2.

Z trezorů je to nábytkový trezor BALI-40M na klíč či jeho varianta s elektronickým zámkem trezor nábytkový BALI-40E.  V neposlední řadě pak trezory do zdi a mezi nimi trezor do zdi 1/NT-13M na dokumenty A4.

 

05.04.2007

 
 

ARCHIV

     

SK

s Vámi již od roku 1992

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace

Přihlášení partnera:
Počet položek: 0 | Celkem: 0 Kč

Objednat