Nové trezory SAMOA

Nové trezory SAMOA

Trezory  modelové řady SAMOA v bezpečnostní třídě 0 nabízíme momentálně ve střední Evropě pouze my a síť našich obchodních partnerů .

Nejmenší model trezor 26M SAMOA je v rámci poměru cena x užitná hodnota tahounem v celé této třídě na našem trhu a podobný model nenajdete.

Skladem máme již  i velké nábytkové trezory 160M SAMOA na klíč a 160E SAMOA s elektronickým zámkem,které Vám žádný jiný prodejce nemůže nabídnout.Neuvěřitelné ceny v poměru bezpečnostní třída a velikost trezoru u těchto modelů je předurčují stát se lídry na našem trhu.

Momentální akční cena trezoru 26M SAMOA je již 4158Kč bez DPH.Zamykání trezorovým zámkem s tříbodovým rozvorem mu dává opravdu dobrý parametr pro bezpečnost cenností v něm uložených.V následujícím roce přibude k již 4 velikostem ,dalších 5 velikostí ve variantách na trezorový klíč a elektronický kód.

Trezory v bezpečnostní třídě 0 jsou dobrou volbou tam kde chce zákazník do trezoru uložit již určitou hotovost.Parametry certifikované ochrany již spňují základní předpoklad,a to že běžný pachatel se bez náležitého vybavení do takového trezoru nedostane a pokud má znalosti a vybavení i přesto trvá určitý čas jejich překonání.

Pokud zákazník navíc spojí ochranu svého majetku s dalšími překážkami,ať už mechanickými zábranami nebo alarmem stávají se poté tyto trezory prakticky nepřekonatelnými.   

12.11.2010

 
 

ARCHIV

     

SK

s Vámi již od roku 1992

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace

Přihlášení partnera:
Počet položek: 0 | Celkem: 0 Kč

Objednat