Nově spuštěná databáze FBI s názvem Trezor

Nově spuštěná databáze FBI s názvem Trezor

Na webu FBI s názvem trezor je hitem zpráva o mimozemšťanech v RoswelluJednostránkové memorandum z roku 1950 o výskytu létajících talířů v Novém Mexiku se stalo nejvyhledávanějším dokumentem na stránkách FBI. Roswellská záhada stará více než 60 let zajímala od spuštění serveru v roce 2011 téměř milión uživatelů......

...jak informoval server currentargus.com

Memorandum, které zaslal agent Guy Hottel tehdejšímu šéfovi FBI J. Edgarovi Hooverovi, pochází z 22. března 1950. Informuje zde o nálezu tří létajících talířů v Novém Mexiku. Zpráva se poprvé dostala na veřejnost koncem 70. let minulého století a před dvěma lety byla zahrnuta i do nově spuštěné elektronické databáze s názvem Trezor.

Část textu je černě zabarvena, i přesto však poskytuje několik bizarních detailů. „V každém z talířů byly tři postavy připomínající lidské bytosti, měřily však jen asi 90 centimetrů. Na sobě měly kovové šaty velmi jemné textury,“ uvádí se v materiálu. „Všechna těla byla zabandážována způsobem připomínajícím černé oděvy rychlostních letců a testovacích pilotů."

Roswellská událost zůstává stále zahalena tajemstvím. V červenci 1947 byly na farmě v Novém Mexiku nalezeny trosky neidentifikovatelného létajícího objektu, později ale úřady vydaly prohlášení, že šlo o meteorologický balón. V šedesátých letech 20. století se objevila nahrávka, která údajně zachycuje pitvu mimozemšťana z Roswellu. S velkou pravděpodobností se ale jedná o padělek.

„Pár let po roswellském incidentu nařídil ředitel Hoover svým agentům, na žádost letectva, aby prověřili veškeré výskyty UFO v oblasti. To skončilo v červenci 1950, čtyři měsíce po Hottelově memorandu,“ uvedli minulý týden zástupci FBI.

zdroj.Novinky

06.03.2014

 
 

ARCHIV

     

SK

s Vámi již od roku 1992

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace

Přihlášení partnera:
Počet položek: 0 | Celkem: 0 Kč

Objednat