LUXUSNÍ SEJFY A TREZORY u VAMA s.r.o.

LUXUSNÍ SEJFY A TREZORY u VAMA s.r.o.

Hledáte luxusní sejf nebo trezor a nevíte kde ho koupit? Jste na správné adrese. Připravili jsme pro Vás nábytkové sejfy řady PREMI a STAND včetně protipožárních sejfů. Tyto luxusní sejfy nabízejí vynikající poměr bezpečnosti a uživatelského luxusu. V nabídce jsou vždy 3 až 4 velikosti v dané kategorii - od nejmenších přes sejfy na nootebook až po modely na šanony.

Tyto nábytkové sejfy s elektronickým zámkem Vám po zadání správného kódu sami otevřou dveře sejfu. Navíc u modelové řady PREMI se navíc  automaticky po otevření osvítí vnitřní prostor/techonologie LED/. Celý vnitřek sejfu je navíc u této řady polstrován. Pokud dojdou baterie jsou sejf řady SANT a PREMI jištěny zálohovým velmi kvalitním trezorovým klíčem. U řady protipožárních sejfů YA jsou vně kontakty pro přiložení nové baterie. Ceny jsou samozřejmě vynikající.

07.07.2009

 
 

ARCHIV

     

SK

s Vámi již od roku 1992

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace

Přihlášení partnera:
Počet položek: 0 | Celkem: 0 Kč

Objednat