Apartmá za 4 miliardy korun s místností-trezorem odolnou před vniknutím zlodějů,

Apartmá za 4 miliardy korun s  místností-trezorem odolnou před vniknutím zlodějů,

Zřejmě nejdražší byt planety koupili neznámí majitelé v exkluzivním londýnském obvodě Knightsbridge u Hyde Parku. Dali za něj v přepočtu přes čtyři miliardy korun.

Honosí se neprůstřelnými okenními skly, místností-trezorem odolnou před vniknutím zlodějů, systémem na čištění vzduchu a panoramatickým výhledem na jezero Serpentine.

Jak sdělil server NOVINKY.CZ noví majitelé, jejichž identita je přísně utajena, budou moci přes soukromý podchod využít služeb sousedícího hotelu Mandarin Oriental.

Střežit klid objektu má za úkol ochranka vycvičená speciálními jednotkami SAS.

Projekt One Hyde Park nabízí 86 rezidenčních bytů za „zaváděcí cenu“ dvacet miliónů liber (přes 600 miliónů korun).

Jsou ve čtveřici hexagonálních budov, které budou kompletně dokončeny až v prosinci, ale podle listu je už teď většina bytů prodána.

Prodej exkluzivních apartmánů byl kvůli ekonomické krizi na rok pozastaven, podle Trevora Abrahamsona z realitní kanceláře Glentree Estates se však bohatí kupci už zase vrátili na trh a vyhnali ceny nahoru. „Londýn je metropolí všech metropolí. I mezinárodní podnikatelé, kteří o něj nemají zájem, zde chtějí mít dům,“ dodal.

20.09.2010

 
 

ARCHIV

     

SK

s Vámi již od roku 1992

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace

Přihlášení partnera:
Počet položek: 0 | Celkem: 0 Kč

Objednat