Vhozový depozit Masunt 2129 E - dálkové ovládání offline

Kategorie:Vzdálená offline správa
Popis: zamykání na elektronický kód
Výrobce:Masunt
Vnější rozměry [mm] (šířka x výška x hloubka):238.00 x 370.00 x 138.00
Vnitřní rozměry [mm] (šířka x výška x hloubka):220.00 x 330.00 x 116.00
Hmotnost [kg]:14.00
Dostupnost: do 7 dnů
Poznámka:

Vhozový depozit 2129 vyniká robustností a odolností. Depozit je navržen tak, aby se do vratné klapky vešly i objemné klíče ve formátu kreditní karty. To znamená, že například moderní klíče od auta lze snadno umístit i přes vratnou klapku.

Klíče se vkládají přes klapku na pravé straně pouzdra. Klíče padají do trezoru pomocí posuvné konstrukce. Vyklápění zvenčí je zabráněno uzamčením nerezového sklíčka klíčů.

Díky velkoplošným zábranám umístěným na pravé a levé straně vnitřní strany otevírací klapky je možné zajistit, aby klíče zůstaly při otevírání trezoru na ložné ploše.

Klíčové vlastnosti

  • Nejvyšší bezpečnostní standardy díky tříbodovému zámku a tloušťce stěny 3 mm
  • Integrovaná záklopka pro bezpečné vrácení klíčů
  • Luxusní a elegantní vzhled díky kartáčované nerezové oceli
  • Vhodné pro venkovní použití
  • Volitelné použití manuálních kódů (4 nebo 8 číslic) a volitelných časově omezených sedmimístných online kódů.
  • Nevyžaduje se připojení k internetu ani bezdrátové připojení
  • Napájení z baterií, bez nutnosti připojení k elektrické síti
  • Klasické použití - inovativní online přidělování kódů
  • Depozit 2129 lze ovládat klasickým způsobem pomocí manuálního kódu přiděleného přímo na jednotce.

GENEROVÁNÍ SEDMIMÍSTNÝCH KÓDŮ

Inovativním prvkem jsou však sedmimístné online kódy. Ty lze vygenerovat prostřednictvím online portálu a mají omezenou dobu platnosti. Doba platnosti se může pohybovat od jedné hodiny až po 365 dní. Takto vygenerované online kódy lze navíc zasílat přímo z webového portálu prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Další užitečnou možností je žádost o kód prostřednictvím SMS. Zde mohou oprávněné osoby s identifikátorem získat kód platný po dobu dvou hodin prostřednictvím online portálu. Tato vyhledávání jsou zdokumentována a lze je vysledovat. Provozovatelem online portálu je náš spolupracující partner Codelocks Ltd. Pro vygenerování online kódu i pro žádost o SMS kód je zapotřebí vždy jeden "kredit". Jedná se o kredit, který je třeba zakoupit předem (předplacený). Nevznikají žádné průběžné náklady ani smluvní závazky. 

Oblasti použití a možnosti využití
Depozit na klíče nabízí možnost snadného a pohodlného získání klíčů od zákazníků a hostů. Depozit je také užitečným doplňkem a rozšířením depozitů s Masunt komorou a modelů s E kódem.

Díky zasouvací klapce je depozit 2129 vhodný zejména pro autoservisy, prodejny automobilů a hotely.

Depozit 2129 je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli V2A (AISI 304). V kombinaci s chráněnou elektronikou je depozit vhodný pro venkovní použití a odpovídajícím způsobem odolný proti povětrnostním vlivům.

Online kód je založen na funkci dvou souběžných algoritmů. Depozitní trezory, které mají být ovládány online kódem, se zadávají jednou do webového portálu, přičemž se do zámku zadává datum a čas. Algoritmus pak začne počítat v zámku - a paralelně stejný algoritmus na webovém portálu. Tento algoritmus průběžně generuje soubor platných šestimístných nebo sedmimístných kódů. Právě popsaná synchronizace zajišťuje, že platný kód "převzatý" z webového portálu je stejný jako v zámku vašeho trezoru na klíče.

 Odpovědi na nejčastější dotazy naleznete zde.

 V případě dalších dotazů nás kontaktuje na e-mail obchod@vama.cz

 

 

Vaše cena: 23 995 Kč včetně DPH

Cena za produkt bez případných volitelných příplatků.

Množství:    

 


Sdílet s přáteli na Facebooku

ZPĚT

 

     

SK

s Vámi již od roku 1992

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace

Přihlášení partnera:
Počet položek: 0 | Celkem: 0 Kč

Objednat