Aktuality - Aktuality

 

Nové trezory řady 1/NT13/1-3/

27.06.2011 09:37 | Nové trezory řady 1/NT13/1-3/ v bezpečnostní třídě I. jsou novinkou v naší nabídce .Jedná se o velmi kvalitní nábytkové trezory s vyšší stavbou na malém půdorysu.Tyto trezory jsou vhodné především proto,že je možné je umístit do vestavěných skříní a svojí vyšší stavbou ve 3 velikostech umožňují vkládání většího množství cenností.

Trezory 1/NT-131M mají výšku 400mm,1/NT-132M výšku 500mm a 1/NT-133M již 600mm.Všechny uvedené trezory jsou vnitřním půdorysem určeny k uložení dokumentů A4.Všechny 3 modely disponují otvory pro montáž ke zdi nebo do podlahy.V základu jsou vybaveny trezorovými zámky na klíč a na objednávku je možné dodat se zámky na elektronický nebo mechanický kód,příp.jejich kombinaci klíč+kód.

Více

 

Vykradený trezor v bance

11.04.2011 14:40 | Zloději v Buenos Aires během víkendu vykradli trezorovou místnost v bance Provincia, do níž se prokopali tunelem. Na skutečnost se přišlo, až když banka v pondělí znovu otevřela. Třicet metrů dlouhý tunel vedl ze sousední budovy. Byl vyztužený, odvětraný, osvětlený a jeho podlahu pokrýval koberec.„Vypadal opravdu působivě,“ okomentoval dílo žalobce Martin Niklison, jenž nevyloučil, že skupina měla společníka pracujícího pro banku. Přinejmenším trojice zlodějů podle policie vykradla trezorovou  se 130 až 140 sejfy-úložnými schránkami z celkem 1 048, které se v pobočce nacházejí. Podle vyšetřovatelů se zloději do banky vkradli na Nový rok a peníze odnášeli celý víkend. Banka nesdělila, jak velký lup si zloději odnesli, protože klienti nejsou povinni úřadům sdělit, kolik peněz měli v sejfech uloženo. Podle serveru InfoBAE byl obsah každé schánky oceněn na 50 000 pesos (zhruba 230 000 korun). Sousední budovu, z níž se do banky prokopali, si zloději pronajali v červnu. Tunel, který měsíce hloubili, vyúsťoval přímo u sejfů. Pouliční kamery muže zachytily, jak nakládají pytle do auta a odjíždějí.U pobočky se v pondělí shromáždily stovky zákazníků, kteří se dožadovali svých úspor. K ukládání peněz do bankovních schránek se Argentinci nezřídka uchylují od finanční krize z roku 2001, během níž střadatelé přišli o své peníze na běžných účtech.

Více

 

Sedm pachatelů se specializací na trezory za mřížemi

05.04.2011 15:59 | Soud potrestal sedmičlenný zlodějský gang, rozdal tresty od 10 měsíců do 8 letTresty v rozmezí od deseti měsíců až do 8 roků odnětí svobody vynesl ve čtvrtek Krajský soud ve Zlíně nad sedmičlenným zlodějským gangem, který má na svědomí více než tři desítky vloupání do firem po celé České republice. Hlava skupiny, Alexander Zgyuga, stráví za mřížemi osm let.Celkem soud rozdělil mezi sedm pachatelů 22 roků a 4 měsíce. Mimo osmi let pro šéfa gangu půjde jeho starší bratr Gabriel za mříže do věznice s ostrahou na pět roků. Jana Fedáka potrestal soud 3 roky a 7 měsíci vězení, Gabriel Zgyuga mladší vyvázl se 2 roky s podmínečným odkladem na dobu 3 let.

Mikuláš Botoš, Stanislav Janošovský a Juraj Tulej, kteří u řady akcí rovněž figurovali, obdrželi tresty od 10 do 21 měsíců, které vykonají ve věznici s ostrahou.

Gang vykrádal různé firmy, zemědělská družstva i obchody. Zaměřovali se především na trezory, nepohrdli ale ani počítači, cigaretami či alkoholem. Dokonce si koupili za 60 tisíc korun speciální řezací soustavu, která jim usnadňovala likvidaci trezorů. V Lipníku nad Bečvou vykradli také bankomat

Více

 

DOPRAVA ZDARMA -TREZORY a SEJFY

26.01.2011 11:51 | Vybrané trezory a sejfy s dopravou zdarma.Vážení zákazníci chceme upozornit k dopravě vybraných trezorů a sejfů zdarma,že se jedná pouze o dodání k patě objektu.Případné stěhování je zpoplatněno a toto si musí zákazník dodatečně uhradit.Naši smluvní dopravci tuto službu nabízejí zpoplatněnou nebo ji vůbec nemají v nabídce.Pozor nejsme pouze internetový obchod,ale ...

Více

 

Nové trezory SAMOA

Nové trezory SAMOA 12.11.2010 09:05 | Trezory  modelové řady SAMOA v bezpečnostní třídě 0 nabízíme momentálně ve střední Evropě pouze my a síť našich obchodních partnerů .Nejmenší model trezor 26M SAMOA je v rámci poměru cena x užitná hodnota tahounem v celé této třídě na našem trhu a podobný model nenajdete.Skladem máme již  i velké nábytkové trezory 160M SAMOA na klíč a 160E SAMOA s elektronickým zámkem,které Vám žádný jiný prodejce nemůže nabídnout.Neuvěřitelné ceny v poměru bezpečnostní třída a velikost trezoru u těchto modelů je předurčují stát se lídry na našem trhu.

Více

 

Apartmá za 4 miliardy korun s místností-trezorem odolnou před vniknutím zlodějů,

Apartmá za 4 miliardy korun s  místností-trezorem odolnou před vniknutím zlodějů, 20.09.2010 16:50 | Zřejmě nejdražší byt planety koupili neznámí majitelé v exkluzivním londýnském obvodě Knightsbridge u Hyde Parku. Dali za něj v přepočtu přes čtyři miliardy korun. Honosí se neprůstřelnými okenními skly, místností-trezorem odolnou před vniknutím zlodějů, systémem na čištění vzduchu a panoramatickým výhledem na jezero Serpentine.

Více

 

Češi mají v držení až osm set samopalů-mají je v trezorech?

Češi mají v držení až osm set samopalů-mají je v trezorech? 20.09.2010 16:41 | Samopal, kterým v Bratislavě vraždil člen střeleckého klubu vojáků v záloze Harman, je v Česku zakázanou zbraní. Držet ji legálně ale může přesto několik stovek lidí – ti však od policie museli získat speciální výjimku. Tito lidé jsou pak pod přísnou kontrolou.

Více

 

Doprava zdarma na trezory COMSAFE ve třídě 2.a3.

06.09.2010 11:27 | Vážení zákazníci právě jsme spustili ojedinělou akci na trezory COMSAFE ve 2.a 3 .bezpečnostní třídě a to dopravu zdarma po celé ČR.Vzhledem k tomu že se jedná o těžké trezory je tato nabídka velmi zajímavá.Pozor akce platí pouze do 20.9.2010.Doprava zdarma znamená složení trezoru u paty objektu.Nejedná se o stěhování a instalaci trezoru,tuto je třeba komunikovat s našimi pracovníky,příp.s jinou stěhovací spol.

Více

 

SEJFY NA DOTYKOVÝ DISPLEJ-TOUCHSCREEN

SEJFY NA DOTYKOVÝ DISPLEJ-TOUCHSCREEN 23.03.2010 09:22 | AAA TREZORY.CZ Vám přináší absolutní novinku na trhu v ČR.Je jí modelová řada nábytkových sejfů na dotykový displej tzv.TOUSCREEN.Tento sejf s luxusním zámkem,který po zadání automaticky otevírá dveře nabízíme ve čtyřech velikostech a ..........

Více

 

Trezory na zbraně v USA

Trezory na zbraně v USA 09.03.2010 11:47 | Trestu-hodnou nedbalostí se mohou pochlubit Američtí agenti, celníci a pohraničníci,kteří ztratili 243 zbraní.Z toho velká část přímo z trezorů na zbraně.Zaměstnanci amerického ministerstva pro vnitřní bezpečnost pod něhož tyto složky patří dostatečně nezabezpečili a nedbali na nařízení pro uložení zbraní do příslušných trezorů a sejfů. Tento skandál...........

Více

 

Nalezeno: 49 | Zobrazeno: 21 - 30

« 1 2 3 4 5 »
 

 

     

SK

s Vámi již od roku 1992

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace

Přihlášení partnera:
Počet položek: 0 | Celkem: 0 Kč

Objednat